tungsten bakır alaşımlı
Bakır tungsten alaşım
Bu tarafından sunulan profesyonel tanıtan tungsten bakır alaşımlı çubuk karşı bir mini web sitesi Chinatungsten Online. ..... >>daha fazla

Tungsten Bakır Alaşım Bar

Tungsten bakır alaşımlı çubukTungsten erime noktasının (yaklaşık 3410 ℃) daha yüksek olup, yoğunluğu (yaklaşık 19.34g/cm3) daha büyüktür, içinde, tungsten ve bakır avantajları entegre edilir. Tungsten bakır alaşımlı işlenmelidir kolay ve yaygın olarak uzay, havacılık, elektron, elektronik güç, metalurji, mekanizma vb kullanılır

Tungsten bakır alaşımlı çubuk gibi, düz, bar, kare, daire, halka, boru, tüp, çalı ve benzeri gibi farklı nesneler var. Ve tungsten bakır alaşımlı çubuk şekli bar, onun enine yüzey çokgen, yuvarlak veya istediğiniz başka bir şekil olabilir tungsten bakır alaşımlı, bir tür. Yüksek fiziksel ve mekanik özellikleri chinatungsten kaynağı tungsten bakır alaşımlı çubuk, ve 50.8mm için 19050mm çapları arasında müşterilerin istenilen uzunlukta kesin. Ayrıca, Dia.1mm gelen Dia ayarlanır. 60mm, standart olarak boy 200mm tungsten bakır alaşımlı çubuk. Dahası,Chinatungsten siyah, temizlenmeli ve zemin: İsteğe göre üç farklı yüzey işlemleri veya bittikten sunuyoruz.

Tungsten Bakır Alaşım Bar, avantajları:

Yüksek iletkenlik, yüksek sıcaklık sinterleme ve erime rafine bakır kompozit malzemelerin işleminden vardır. Buna ek olarak, ark iyi performansı, benzeri iyi ısı iletkenlik, küçük, yüksek sıcaklık olmayan yumuşama ısıl genleşme, yüksek yoğunluklu, yüksek yoğunluklu, yüksek sertlik ve kapalı bulunmaktadır.


tungsten bakır alaşımlı Tungsten bakır alaşımlı çubuk
Tungsten Bakır Alaşımlı
Tungsten Bakır Alaşımlı


Başka bir soru veya tungsten bakır alaşımlı çubuk soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-posta:sales@chinatungsten.com


Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Faks: +86 592 5129797

daha fazla bilgi>>
1.tungsten Alaşım
2.Tungsten Alaşım Boş
3.Tungsten Bakır Alaşım Bar